Hotel Amber***

Informacje kontaktowe

  • Hotel Amber***
  • 80-152 Gdańsk
  • Powstańców Warszawskich 45
Do centrum: ~1.9 km

Trzygwiazdkowy hotel Amber znajduje się na ulicy Powstańców Warszawskich w Gdańsku. Położony jest na wzgórzu, w pobliżu zatoki Gdańskiej. Hotel oferuje swoim gościom przestronne i komfortowe pokoje...

Trzygwiazdkowy hotel Amber znajduje się na ulicy Powstańców Warszawskich w Gdańsku. Położony jest na wzgórzu, w pobliżu zatoki Gdańskiej. Hotel oferuje swoim Gościom przestronne i komfortowe pokoje wyposażone m.in. w sejf, Internet bezprzewodowy (bądź też kablowy), telewizor LED, a także luksusowe łazienki. Goście mogą korzystać z dużego parkingu przeznaczonego dla samochodów osobowych i autokarów.

W hotelu znajdują się sale konferencyjne rozmieszczone na trzech piętrach, mogące pomieścić 200 osób, wyposażone w nowoczesny sprzęt audiowizualny, pozwalające na organizację szkoleń, konferencji, spotkań biznesowych. W hotelu mieści się ponadto bezpłatna strefa relaksu SPA, dostępna 24 godziny na dobę, przez 7 dni w tygodniu, która oferuje między innymi saunę fińską, komorę IR, bicze wodne, leżaki relaksacyjne i wannę spa.

Na gości czeka przytulna restauracja oferująca kuchnię polską i europejską. Obok niej znajduje się sala bankietowa przeznaczona na organizację przyjęć i imprez okolicznościowych, w których może uczestniczyć nawet 120 osób.