Hotel Oliwski***

Informacje kontaktowe

  • Hotel Oliwski***
  • 80-332 Gdańsk
  • Piastowska 1
Do centrum: ~8.5 km

Trzygwiazdkowy Hotel Oliwski mieści się na ulicy Piastowskiej w Gdańsku. Usytuowany jest w okolicy Parku Oliwskiego, na trasie łączącej Gdańsk z Sopotem i Gdynią, w niewielkiej odległości od najważniejszych punktów miasta.

Trzygwiazdkowy Hotel Oliwski mieści się na ulicy Piastowskiej w Gdańsku. Usytuowany jest w okolicy Parku Oliwskiego, na trasie łączącej Gdańsk z Sopotem i Gdynią, w niewielkiej odległości od najważniejszych punktów miasta. Ponadto w odległości 1 km od hotelu znajdują się centra biznesowe (Olivia Business Centre, Arkońska Business Park).

W niedalekiej odległości od hotelu zlokalizowana jest plaża, kąpielisko i miejscowe ZOO (oddalone zaledwie o 1,5 km od obiektu). Hotel dysponuje pokojami jedno-, dwu- i trzyosobowymi z dostępem do Wi-Fi. Na terenie hotelu znajdują się dwie sale konferencyjne o powierzchni 35 i 45 m kw, mogące pomieścić 60 uczestników spotkań biznesowych. Sale te wyposażone są w sprzęt multimedialny.

W hotelu znajduje się bar z napojami zimnymi i gorącymi, przekąskami i słodyczami. Hotel zapewnia Gościom bufet śniadaniowy, który składa się z kilku propozycji dań serwowanych na zimno i gorąco w godzinach od 6.30 do 10.00. Hotel dysponuje gabinetem masażu, gdzie można się zrelaksować i odprężyć po ciężkim dniu pracy lub po intensywnym zwiedzaniu malowniczego miasta, jakim jest Gdańsk.