Hotel Puro Gdańsk

Informacje kontaktowe

  • Hotel Puro Gdańsk
  • 80-750 Gdańsk
  • Stągiewna 26
Do centrum: ~0.8 km

Hotel Puro w Gdańsku położony jest w samym środku Starego Miasta, na ulicy Stągiewnej, w okolicy najsłynniejszych gdańskich zabytków takich jak Bazylika Mariacka czy też Nowy Ratusz.

Hotel Puro w Gdańsku położony jest w samym środku Starego Miasta, na ulicy Stągiewnej, w okolicy najsłynniejszych gdańskich zabytków takich jak Bazylika Mariacka czy też Nowy Ratusz. Dzięki świetnemu połączeniu komunikacyjnemu goście mogą bez najmniejszego trudu odwiedzać pozostałe miasta wchodzące w skład Trójmiasta czyli Sopot i Gdynię.

W hotelu znajdują się komfortowe, dwuosobowe pokoje o powierzchni 19 m kw, wyposażone m.in. w sejf, lodówkę, telewizor LED, panel dotykowy, bezpłatny dostęp do sieci i wiele innych udogodnień. Każdy pokój jest klimatyzowany, a temperaturę czy też natężenie oświetlenia, każdy gość może dopasować indywidualnie do swoich potrzeb.

Ponadto w hotelu znajdują się apartamenty o powierzchni 47 m kw, podzielone na dwie części: dzienną i sypialną. Hotel posiada salę konferencyjną przeznaczoną dla 12 osób, w pełni wyposażoną w najwyższej jakości sprzęt. W hotelu znajdują się także bar i restauracja specjalizująca się w kuchni śródziemnomorskiej. Do dyspozycji gości przeznaczone są Fitness Room oraz strefa Wellness.