Qubus Hotel Gdańsk

Informacje kontaktowe

  • Qubus Hotel Gdańsk
  • 80-748 Gdańsk
  • Chmielna 47
Do centrum: ~0.9 km

Qubus Hotel Gdańsk znajduje się w samym centrum miasta, nad rzeką Motławą, tuż obok średniowiecznego Żurawia, symbolu miasta. Dzięki takiemu położeniu, goście w zależności od warunków atmosferycznych mogą skorzystać z możliwości rejsu po rzece hotelo

Qubus Hotel Gdańsk znajduje się w samym centrum miasta, nad rzeką Motławą, tuż obok średniowiecznego Żurawia, symbolu miasta. Dzięki takiemu położeniu, goście w zależności od warunków atmosferycznych mogą skorzystać z możliwości rejsu po rzece hotelową Q-łódką, podczas którego mogą podziwiać między innymi Starówkę, Zieloną Bramę, Filharmonię czy też Stocznię Gdańską.

Hotel dysponuje 110 pokojami - łącznie 193 miejsca noclegowe. Wśród nich znajdują się pokoje jedno- i dwuosobowe jak również dwa luksusowe apartamenty. W hotelu mieszczą się 4 sale konferencyjne umożliwiające organizowanie szkoleń, konferencji i spotkań biznesowych. Hotel przystosowany jest do przyjmowania osób niepełnosprawnych.

Do dyspozycji goście oddane jest także Centrum Odnowy Biologicznej, gdzie można skorzystać z sauny suchej, siłowni jak również pokoju relaksacyjnego zapewniającego ciszę i spokój. Ponadto w hotelu znajduje się restauracja, w której można poznać smaki kuchni całego świata. Hotel organizuje przyjęcia i imprezy okolicznościowe.