Hotel Gdańsk****

Informacje kontaktowe

  • Hotel Gdańsk****
  • 80-755 Gdańsk
  • Szafarnia 9
Do centrum: ~0.8 km

Hotel Gdańsk to czterogwiazdkowy, luksusowy hotel usytuowany w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Szafarnia, nad brzegiem Motławy. Przed hotelem znajduje się marina jachtowa przeznaczona dla Gości, która zapewnia łatwy dostęp do rejsów po Zatoce G

Hotel Gdańsk to czterogwiazdkowy, luksusowy hotel usytuowany w samym sercu Starego Miasta przy ulicy Szafarnia, nad brzegiem Motławy. Przed hotelem znajduje się marina jachtowa przeznaczona dla Gości, która zapewnia łatwy dostęp do rejsów po Zatoce Gdańskiej. Hotel składa się z dwóch części: odrestaurowanego spichlerza z XVIII wieku i współczesnej części nawiązującej do tematyki żeglarskiej, dzięki czemu doskonale łączy historię z nowoczesnością.

W hotelu znajduje się 96 pokoi przeznaczonych dla 181 gości, w tym 7 luksusowych apartamentów. Dodatkowo w hotelu mieszczą się cztery sale konferencyjne o wysokim standardzie. Dzięki możliwości połączenia są w stanie pomieścić około 200 osób.

Goście mogą korzystać ze znajdujących się na terenie hotelu kawiarni, restauracji specjalizującej się w kuchni regionalnej, a także z mini browaru. Ponadto hotel oferuje swoim Gościom możliwość skorzystania z Med SPA z siedmioma gabinetami do wyboru. Oprócz tego na gości czekają takie atrakcje jak sauna parowa, fińska grota solno-lodowa. Dzięki tak bogatej ofercie hotel stanowi świetne miejsce dla zorganizowania konferencji, szkoleń, jak również dla weekendowego odpoczynku.